Volkswagen Passat

2013 Volkswagen Passat

175000 KM Motori: 2000 cm³

Çmimi me marrëveshje

Auto biznese të veçuara

auto trimi
Auto Trimi Sh.p.k

Auto Sallon

cani key
Cani Key

Servisi i çelsave

Flori Peugeot
Flori Peugeot

Auto Servis

Avantgarde
Avantgarde

Auto Servis

Shpalljet më të fundit


Llogaritja doganës

0 EUR

Auto lajme

Mercedes-Benz publikon konceptin e kupesë GLC, që do t’i ketë 367 kuaj fuqi (Foto)
8/25/2016 1:00:54 PM

Derisa Mercedes-Benz sapo e ka lansuar konceptin e kupesë së re, mësohet se kjo i ...

Dizajneri legjendar Enzo Ferrari zbulon super veturën e re (FOTO dhe Video)
8/22/2016 7:52:51 PM

Nuk ka ndonjë dashamirë të veturave i cili nuk e njeh kush është Enzo Fe ...

Volkswagen pezullon prodhimin e Golfit
8/22/2016 11:47:35 AM

Ndërprerjet e punimeve nëpër fabrikat e Volkswagenit në Gjermani nuk janë ...