Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 803 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2019 16:54

7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 200 000 KM

BMW 525 2005

BMW 525 viti i prodhimit 2005 ne gjendje perfekte, shume e rujten dhe punim shum te mir per me shum informata kontakt ne nr te telefonav: 049818241 dhe 044195561 !

Shpërndaje:

Veturat e fundit