Pyetje rreth veturaveJane gjetur 425 pyetje ne baze te kerkimit tuaj

Kerkoj haub dhe branik per Opel Corsa c

astrit
1/11/2018 6:18 PM

Vetura osht dizel, 1.7 DI, 2001
Me duhen me ngjyre te gjelbert

Me kontaktoni ne 044 736 359

Cfar veture me kishit propozu dej 5000 EURO?

Vali
1/10/2018 8:25 PM

Pershendetje,
Desha me ju pyet se a ja vlen me ble vetur bmw 320 viti 2003 naft? Nese jo cfar veture me kishit propozu dej 5000 EURO?

A ja vlen me ble Renault Mégane Break 1.5 DCi 2008?

Drini
12/31/2017 9:22 PM

A ja vlen me ble Renault Mégane Break 1.5 DCi 2008 Authentique 2008 Diesel?

A ja vlene Golf 6 1.2 TSI 2011 manual?

Fidan
12/30/2017 1:52 PM

Deshta me dit Golf 6 1.2 tsi a bon, a ja vlen me mar?

Pyetje per Seat Altea per driten e kabines dhe frenit te dores

Armendi
12/20/2017 10:09 PM

1.Drita mrena ne kabine nuk pom dhezet kur po qelet njona dere (dera e anes se djatht perpara), ndesa kur qelen dyrt tjera (e shoferit dhe 2 dyrt permas si dhe gepeku, dhezen pa problem! Cka mundet me qene problemi?

2.Drita e frenit te dores ( pikquditsja) nuk me dhezet hiq! Qysh muj me aktivizu?!

kerri eshte Seat Altea!

Pse pom dhezet Drita e motorit ne Golf 5 ?

Bastri
12/20/2017 12:06 PM

Golf5 dizel 2008, Afersisht 6-7 eshte tu mu dhez drita e motorit ose drita qe shpenzimet sjon ne rregull, e kam pas ne kompjuter spoma qet as nje defekt, si te dal prej servisi e shkymi e dhezi mi dhezet drita. Qka mundet me qen naj sensor nuk i lexon mir hyrjen e naftit a po mundet me kan filteri i naftit qon ma shum se qi duhet naft ?! Faleminderit Paraprakisjt per Mirkuptim :)

A ja vlen mi ble Audi A6 3.0 Quattro 2006 ?

Xhini Radoniqi
12/15/2017 9:52 PM

A ja vlen mi ble Audi A6 3.0 Quattro 2006?

A ja vlen me ble Peugeot 308, 1.6hdi km 160,000 viti 2010?

Jetmir Abazi
12/14/2017 10:50 PM

Pershendetje deshta te ju pyes a ja vlen me ble Peugeot 308, 1.6hdi km 160,000 viti 2010 kush i njeh me mir a kan defekte hiq a qysh asht puna tyne flm per pergjigjje.

GOLF 5 2008 united: cili ma i mire me 6 apo 5 shpejtesi?

Fidan
12/9/2017 12:16 PM

pershendetje desha me dit a bon golf 5 2008 united me 5 shpejtesi a me 6 ma i mir

A ka kombi me frigo per shitje?

Labinot Talla
12/1/2017 6:18 PM

A ka ndonjeri kombi me frigo 2008 me mundsi ndrrimi me kombi Vito 2006 etj

Kerkese ne lidhje me veturen Mercedes SEC 500

Lulzim Murtezaj
11/9/2017 2:16 PM

Pershendetje, A eshte dikush prej juve ketu ne grup qe e ka kete lloj kerri per shitje, ose qe e njeh dike qe e posedon nje te tille!

P.S Kjo veture eshte prodhuar vetem ne verzion dy-dyer

Mercedes SEC 500, eshte prodhu nga 1982-1991.

A ja vlen me ble Polo 1.6 2010 ?

besart
11/6/2017 9:38 AM

A ja vlen me ble Polo 1.6 2010, çfar shpenzime kane a kane prishje?
Nëse nuk vlen çfar veture me preferoni ne ate vlere sa Polo 2010?

Problem me nxemje Golf III me motorr te ndrrum

Atdhe
11/3/2017 7:27 PM

Pershendetje! E kam nje golf 3 po matorrin ja kam ndrru para 1 viti tprej benzin 1.4 tash ja kam ngjite sdi 1.9, edhe pse temperatura po i rrin 90 mrena po e nxen shumë pak, çka duhet me pas

A ja vlen me mar ni mercedes w140 S600 po me maqin 3000TD te ndrrune?

noarzhubi
11/2/2017 12:57 PM

A ja vlen me mar ni mercedes w140 S600 po me maqin 3000TD te ndrrune,kom degju qe kan shum probleme me elektronik

Opel Atra H

Arbri
10/24/2017 9:06 PM

Pershendetje
A ka dikush qe ka pas problem ose qe e njeh kete lloj problemi
Kam Opel Astra H 1.9 150 Ps
Shpesh her ndodh qe kur ta dhezi ose kur te jam duke ec dhezet drita e ESP edhe qelsi posht qe osht i vizatum me kerr ateher prej kti momenti e merr gazin vet deri en 1200 rrotullime, pedalja e gazit del jasht funksionit, pasi e dhezi e nali dy tri her largohet por prap shfaqet pas do dite a ka kush ndonje mendim FLM.

Kerkoj ecu( kompjuter ) per fiat stilo

Adem
10/21/2017 9:47 PM

Kerkoj ecu( kompjuter ) per fiat stilo 1.6 benzin ,eshte pjesa qe duket ne foto ,me apo pa pjeset percjellese (qelesi,siguresat etj).

Si te shpallen kamionat

Abdyl
10/19/2017 10:25 PM

Mendimi juaj per peugeot 607 diesel 2.2 automatic 2004?

Beratt N. Zymberi
10/14/2017 1:12 AM

Desha tpyes per nje peugeot 607 diesel 2.2 automatic viti i prodhimit 2004 Qfar veture asht a ja vlen me ble a jo?

problem me golf 4 1.4 benzine kush me ndihmon ju lutem ?

An Di
10/1/2017 1:19 PM

kam nje problem me makinen time golf 4 benzine makina nganjehere punon mire nganjehere ben nje zhurme te cuditshme punon si e mbytur dhe nuk mbush me gaz sado ta shtypesh bedalen merr gaz me shume veshtirsi . ju lutem kush di te me ndihmoje se i kam ndruar fijet kandelet pompen e benzines e prap ma jep

Qfar dmth motori BlueMotion ?

Fidan
9/29/2017 6:09 PM

kush me tregon ?

problem me dritat e perparme

agon
9/26/2017 12:23 PM

Prsh.nese mundet dikush mem ndihmu..pse dritat e para si t shkurtat ashtu edhe t gjatat ndalen dhezen vet kur jap shej djathtas ose majtas..ku mundet mu kom problemi..flm

Audi a4 b6 1.9 tdi 2001 problem me dhezje

Afrim Bekolli
9/18/2017 12:44 AM

Pershendetie,e kam ni problem me audi a4 b6 kur eshte motori i ftohet ndez pa problem po kur te shkon temperatura 90 grad kur e fiki e pastaj me ndez dhezet e fiket vet meniher me duhe me verngllat nja 10-15 sekonda me e mbajt te dheznen .kush mundet me keshillu per kete problem e falenderoj shume ja kam ndrru senzorat e temperatures dhe te radilices edhe angllaserin po prap njesoj po ban flm

A i bojn stopat edhe farat e passatit 2002-2005 passatit te vitit 2000?

Rigon Acm
9/16/2017 11:49 PM

A i bojn stopat edhe farat e passatit 2002-2005 passatit te vitit 2000

Pllaka elektronike pllaka elektronike Fiat Stilo 1.6 Benzin

Liridon
9/10/2017 8:48 PM

Mu ka prish pllaka elektronike e fiat stilo 1.6 benzin 16 ventill, pe kam shum problem me gjete, edhe po eshte shum shtrejt, nese mundet mem tregu dikush ne qfar vendi muj me gjet edhe me qmime me te favorshem? Ju falemnderit per mirekuptim

Cilin me ble Pasat 3c 1.9 vs 2.0?

prishtina prishtina
9/8/2017 3:32 PM

Pershendetje,
jam duke dashte te blej nje Vetur Passat 3c, a me marre 1.9 apo 2.0 edhe cilja seri/cilit vite eshte me i mire qe ja vlene, ju lutem ata qe kane provoj ne kete drejtim te me ndihmojne a ja vlene me marre Passat 3C , do mirpres sugjerimet tuja, me respekt.

Problem me veture BMW 320i

Bashkim Shaqiri
9/5/2017 7:02 PM

Koheve te fundit mu ka ndez drita e motorit ,isha tek nje garazh e kontrollova ne kompjuter dhe mu lajmru katalizatort -bank1sensor1 /bank2sensor1 .kush din cka duhet te beje

Golf VII 1.6 vs 2.0

Lumi
8/31/2017 2:20 PM

Djem jom ka du me marr ni golf 7 po spo di a me marr 1.6 a 2.0 (dsg dyt)
Qka mkishi preferu cili osht ma i mire per hargjime prishje e kto senet e pergjjthshme?

Golf 4 problem me fuqin e motorit

F
8/28/2017 2:43 PM

Pershendetje, kam problem me veturen golf 4 1.6 benzin po i hup fuqija nuk po e ngreh hiq sidomos perpjetze edhe po e ka nje zhurem si me ju nxan fryma te auspuhi mrapa si me ju nxan diqka naj gyp nese keni pas naj problem te njejt nese mundeni me më ndihmu Flm.

Si me shpalle nje veture ne shitje?

Citroen C3
8/23/2017 3:28 PM

Si mund ta qes veturen time per shitje ne facebook