Pyetje dhe përgjigje në lidhje me vetura (348 pyetje)

A e ka qdo veture nisjen me gaz te vetin ?

Agon Curri e enjte, 20 prill 2017 08:11:31 0 përgjigje

A e ka qdo veture nisjen me gaz te vetin me lidhze ( kfaqille ) ?

Shiko përgjigjet

A ja vlen me ble Mercedes Benz e220

Mercedes e mërkurë, 19 prill 2017 15:34:07 1 përgjigje
A ja vlen me ble Mercedes Benz e220

Diqka rreth hargjimeve dhe defektev

Shiko përgjigjet

Opel Zafira B 2006

Agon Curri e mërkurë, 19 prill 2017 14:54:41 0 përgjigje

Qysh muj me ngu Muzika me USB ne OPEL ZAFIRA B 2006

Shiko përgjigjet

Ku mundem me gjet Eger Ventill

Krenar Hasani e diel, 2 prill 2017 17:15:50 0 përgjigje
Ku  mundem me gjet Eger Ventill

Ku mundem me gjete Eger Ventill per Opel Vecter c dizel 2.2 vitit 2002

Shiko përgjigjet

Opel Zafira

Bajram Fetahu e premte, 31 mars 2017 07:33:42 0 përgjigje
Opel  Zafira

A ja vlen me ble ni opel zafira

Shiko përgjigjet

Qfar mendimi keni per Golf 5,2.0 Gt Dsg 2008

" e martë, 28 mars 2017 21:44:30 1 përgjigje

Kam nevoj te dije rreth kesaj veture

Shiko përgjigjet

BMW e46

fuad regjepi e shtunë, 25 mars 2017 15:10:06 0 përgjigje

Adin naj kush mem tegu per bmw e 46 dizel kur pe kalli spoma mer gazin mir edhe po shuket meniren, (psh, nmengjes kalli mir sod pak vergllati po apet llezim , kur kesh te pumpa me mush naft provova me kall nuk kallke shtyme kalli amo gazi nuk i hypke permi 2 edhe u shuke

Shiko përgjigjet

Audi A4 B6

Agon Curri e hënë, 20 mars 2017 10:44:08 1 përgjigje
Audi A4 B6

A mund te me tregoni se a ja vlen kjo makine

Shiko përgjigjet

Audi A4 B6 apo Golf 4

Agon Curri e enjte, 16 mars 2017 11:03:26 0 përgjigje

Cilin ma kishi preferu a eshte i mir Audi a4 b6 apo jo

Shiko përgjigjet