Vetura në shitje Citroën Tjetër

Kjo veture ka pasur 74 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/07/2019 21:50

2,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Vetura Cotoren-Kombi

Shitet vetura Citroen-Kombi, e sapo ardhur nga Suedia dhe ne gjendje shume te mire teknike.
Viti Prodhimit 2007
Diesel 2.0


Shpërndaje:

Veturat e fundit