Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 608 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/07/2019 21:17

9,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Jetta 2.0 dizel 2013 i doganuar

Jetta 2.0 dizel e doganuar dhe homologuar sapp ardhur nga jasht e ruajtur dhe ne gjendje perfekte posedon klim karrikat ilkur karrika me rrym dhe me nxemje pasqyre me rrym senzor shou ekran te madh me prekje tempomat bord kompjuterik info 044192001 viber 0038344192001

Shpërndaje:

Veturat e fundit