Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1037 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2019 10:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 300 000 KM

Audi a6

Posedon: klimatronik, pulla ne timon dheshpentsit, tempomat, senzora parkingu, xhami, borkopjuterin modelit te ri, dritat xenon mbi xenon, karrikat me rrym, navigacion funksional, kasetofoni me 6 cd, pasqyret paluse me rrym, fellne 18 coll, te gjitha serviset e kryera tash rigjistrim i skadum, per ma shum informata dhe cmim pres blers serioz +38344888933.

Shpërndaje:

Veturat e fundit