Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 936 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/07/2019 10:23

22,000 EUR
21,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


22,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 162 000 KM

Shes Bmw X3 Xdrive 2014

Shitet vetura Bmw X3 20D 2014 Xdrive automatik 184ps e sapoardhur nga Belgjika.
Vetura posedon keto paisje:senzora parkimi harta e Europes dhe Kosoves ka ulset sport gjysem lekure dy ulset e para i ka me memorje me nxemje fryrje dhe cfryrje ka panoram me hapje komplete klima dyzonale pulla ne vollan vollani lift me rregullim sipas deshires start stop ndezje me pulle hapja dhe mbyllja e bagazhit me pulle dhe me çels fellnet 18 mpacket me goma te reja m+s pullat sport comfort dhe eco.Vetura i ka 162 mij km te kaluara te garantuar me liber te servisit te bera nga nje dore.Vetura eshte me full extra nuk i mungon asgje dhe nuk ka nevoj per asnje investim.Vetura eshte mjaft komode ne vozitje dhe mjaft e shpejte me shpenzime te vogla.
Numrat kontaktues:045 611 616 dhe 045 666 880

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit