Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 808 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2019 21:28

3,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


4,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 243 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet osé ndrrohet

She’s golf4 1.9 tdi I thjesht rks 1 vit viti 2001 vetura o ne gjendje tmir te interesuarit ne nr 044/489/333 ose viber +38344489333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit