Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 701 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/07/2019 10:56

26,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 150 000 KM

Volkswagen Passat 2.0TDI DSG 2x R Line Pan/Virt/Key/Led/360

Volkswagen Passat 2.0TDI DSG 2x R Line Pan/Virt/Key/Led/360
Full Full Full Ekstra
Qdo Sen Ekstra
4 Kamera 360 Shkadh
Vetura me daten 12.07.2019 vjen prej Gjermanis ne Kosov
Dhe i Sapo Doganuar 13.07.2019
Dhe me Homologim te sapo Paguar 13.07 2019
Full History Servic
Vetura Mund te Kontrollohet ne Servic Te Autorizuar
AHP Prizren
Dhe i Sapo Krym Servis ne Servis te Autorizuar AHP me 16.07.2019

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit