Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 839 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/07/2019 21:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Shes Bmw 325 2015

Shes Bmw 325 viti i prodhimit fund 2014 seri 2015 216ps me full extra
Vetura posedon ulse me likur me nxemje klime dyzonale ulse sport automatik pullat sport plus sport comfort eco vollani lift me pulla ka sensora parkingu me dogane kilometrat e garantuara me liber te servisit 170 mij
veture per marakli dhe ata te cilet e preferojn shpejtsine eshte shum comforte si ne rruge te drejt si ne kthesa
Cmimi sipat marreveshjes
Per mashum kontaktoni ne numrin:045 63 63 55 dhe 045 611 616

Shpërndaje:

Veturat e fundit