Vetura në shitje Toyota Corolla Verso

Kjo veture ka pasur 540 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 08:30:35

4,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

TOYOTA COROLA VERSO 2.0 DIZELL 7ULSE

Shitet dhe nderrohet
Toyota Corola Verso
2.0 d-4d dizell 7 Ulse
Viti 08.2004
Rks skaduar
Gjendje extra te mir
Prishtine Informata
+383 (044) 207 526
+383 (049) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit