Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 230 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/07/2019 09:09

8,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 231 000 KM

PEUGEOT 3008 2.0 HDI PANORAM 2009

Navigacion
dvd
xenon
bixenon
panoram
ulset me lekur
ulset me nxemje
senzor parkingu para dhe mrapa
senzor dritav
senzor shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit