Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 334 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 15:19

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 318

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit