Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 355 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/01/2020 11:52

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 140 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES CITROEN C3 1.4 HDI 2014

SHES CITROEN C3 DIZEL
VP 2014
me dogan dhe homologim


Shpërndaje:

Veturat e fundit