Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 109 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 15:46

48,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 44 519 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen BMW X3 xDrive 30d M-Sportpaket

Shesim veturen BMW X3 xDrive 30d M-Sportpaket
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit 2017
KM: 44,519
Cmimi me dogan dhe TVSH: 48,900 EUR.
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit