Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 802 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/01/2020 19:29

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 152 000 KM

Audi A3 2.0 TDI, STronic Automatik, 2015

Audi A3, 2.0 STronik automatik

- Viti i prodhimit 2015,
- 150 ps,
- Komanda në timon,
- Senzora parkingu para dhe mbrapa,
- Pilot parking,
- Ulëset me ngrohje,
- Xhamat e zi mbrapa,
- Fellne alumini,
- 2 qelësa,
- 152.000 km të kaluara të garantuara me liber servisi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit