Vetura në shitje BMW X2

Kjo veture ka pasur 178 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 16:01

43,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 8 147 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen BMW X2 F39 xDrive 20d M-Sportpaket

Shesim veturen BMW X2 F39 xDrive 20d M-Sportpaket
Automatik, Diesel.
Viti prodhimit: 2018
KM: 8,147
Cmimi me dogan dhe TVSH: 43,500


Shpërndaje:

Veturat e fundit