Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 481 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 16:14

29,650 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 107 423 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen BMW X1 2.0 xDrive 20d M-Sportpaket Navi LED

Shesim veturen BMW X1 2.0 xDrive 20d M-Sportpaket Navi LED
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2016
KM: 107,423
Cmimi me dogan dhe TVSH: 29,650 EUR.
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit