Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 176 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 16:50

27,450 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 129 946 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen Audi B8 A4 2.0 TDI Stronic

Shesim veturen Audi B8 A4 2.0 TDI Stronic
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2017
KM: !29,946
Cmimi me dogan dhe TVSH: 27,450 EUR.
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit