Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1500 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 20:58

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Passat B7 2.0 tdi Dsg Automatik vp 2013 pa dogan

PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT 2013
KILOMETRA TE KALUARA 270 MI ME LIBER TE SERVISIT MUNDESI VERIFIKIMI
POSEDON:LLED PARA MBRAPA SHPEJTESIT NE TIMON ULSET ME NXEMJE BORDKOMPJUER AUTOHOLD STARSTOP GOMAT E REJA KLIMATRONIK SENZORA PARA DHE MBRAMA WEBASTO 4 XHAMAT ELEKTRONIK BI XENON DY QELSA ETJ INFO
DOGAN I KUSHTON 1900 euro 044 495 439

Shpërndaje:

Veturat e fundit