Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1199 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2020 09:22

9,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

Shes veturen VW Passat B7

Vetura ne gjendje te rregullt, posedon 4 goma te veres dhe dimrit si dhe regjistrim deri 10.2020

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit