Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 880 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:05:51

6,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Touran 1.9 tdi BLUEMOTION i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Shitet vetura e tipit VW Touran 1.9 tdi Modeli Comfortline BLUEMOTION i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Motorrin 1.9 tdi BLUEMOTION i njohur si motorri me i mire i VW

Vetura posedon Klimatronik,Karrika me nxemje,Senzora te parkimit,Tempomat,Borad kompjuter,Air bag,Abs,Servo,Esp,Vollan multifunksional,Goma 16 zoll KUMHO,Radio CD MP3,Mbyllje qendore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues etj etj

Kilometra origjinale 100% te garantuara
Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVGZZZ1TZ9W093175

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit