Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 933 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2020 22:11

7,000 EUR
6,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 2.0 TDI DSG

Audi A3 2.0 TDI DSG 140ps

Shpejtsi nvollon
Pulla nvollon
Nxemje nkarrika
Xenon Bixenon
Dritat Automatik
Senzor Shiu
Navi
Dritare elektrike
Klime (AC) Dy zonale
Alarm
Pasqyra elektrike
ABS
Timon multifunksional
Tempomat

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit