Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 905 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 09:45

28,550 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 100 816 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen TIGUAN 5N 2.0 TDI Highline DSG

Shesim veturen TIGUAN 5N 2.0 TDI Highline DSG
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit 2016
KM: 100,816
Cmimi me dogan dhe TVSH: 28,550 EUR
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit