Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1176 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2020 11:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 265 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 2.0

Golf 6 2.0diesel
2009
Dogan dhe homologim te paguar
049-808-312


Shpërndaje:

Veturat e fundit