Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 698 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/01/2020 19:04

14,500 EUR
14,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 80 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

audi a3 2014 80.000 km 14000 euro

shitet audi a3 viti i prodhimit 27.12.2014 i ardhur nga gjermania. vetem 1 pronar e ka vozit ne kosov. Vetura i ka 80.000 km te kalume te garantume , serviset ne kosov i ka te kryme ne reform krejt , vetura osht ne gjendje te regullt teknike , shum e bukur , fellne 17 te zeza , motori 1.6 TDI me 115 kf 81 kw , me 6 shpejtsi, senzora prapa , karigat perpara me nxemje , navigacion qe palohet. Vetura osht pa asni defekt dhe nuk ka nevoj per as ni cent me investu me to. Qmimi osht 14.000 i negociushem , ndrim nuk boj , ju lutem vetem bleres serioz te me kontaktojn.


Shpërndaje:

Veturat e fundit