Vetura në shitje Fiat Ducato

Kjo veture ka pasur 63 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/01/2020 16:38

4,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kamion 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2900 cm³ 204 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Ducato

Shitet Fiat Ducato 230 , regjistrim deri me 08.03.2020, 204 k t kalume. Regjistrimi i par n ks , i doganuar nga Zvicrra. Ndrrim i mundshem me Golf 4, faleminderit.

Siguria dhe komoditetiShpërndaje:

Veturat e fundit