Vetura në shitje Nissan Navara

Kjo veture ka pasur 1381 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/01/2020 18:00

5,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 80 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nissan Navara king cap

I posa doganuar ne gjendje shum te mir
Ndrrim nuk boj
5 ulse
4 dyer

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  EDS

  •  Ngjyrë metalike

  •  4x4

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit