Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1981 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/02/2020 15:53

4,300 EUR

(Çmimi)


4,400 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 230 KM

Audi A4 1.9 TDI

👌Audi A4 1.9 TDI Extrem e Ruajtur
📞049160886 044532990
⚙️VITI 2001 Km.224xxx RKS 8Muj
⚙️Posedon Klimatronc Srs
⚙️Arbag Karrigat Me Nxemje
⚙️Tempomat Navigacion
⚙️Fellga Goma te Reja te dimrit
⚙️4X Gjamat Me rrym
⚙️Extrem Ruajtur I brenda Ashtu Dhe Jasht
⚙️Vetura Gjendet Ne Komoran
⚙️Vetur Familjare

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit