Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 1156 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/03/2020 11:36

4,600 EUR

(Çmimi)


4,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 0 250 KM

Opel Astra H 1.7 CDTI

🚘OPEL ASTRA (H) 1.7 CDTI🚘
⚙ VITI : 2007 KM: 263xxx RKS : 8Muj
📞 049160886
⚙POSEDON KLIMATRONIC ARBAG
⚙CENTRll GOMA TE REJA
⚙EXTREM E RUAJTUR GJITHMON ⚙️SERVISET Me Rregull
⚙INTERJER TEPER Te Mir Extrem e ruajtur
⚙ TRUJTUN PRES BLERS SERJOZ
⚙VETURA GJENDET NE KOMORAnN

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit