Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 907 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2020 18:33

15,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 185 000 KM

Passat B8

Passat 2.0 tdi
Automatik Dsg 6 140 kw 190 ps
Viti 29,09 2016
185000 km me libra servisi
Dogan dhe homologim te paguar
Full Opsion

Tel/ viber +38649188859
049-188-859

Shpërndaje:

Veturat e fundit