Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1629 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2020 18:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 208 000 KM

VW Golf VII 2.0TDI -DSG

VW Golf VII 2.0TDI -DSG
; Highline model
; Automatik -DSG
; 110kw-150ps
; Viti i prodhimit 05/2013
; Navigation system
; Ndriqimi lled
; Karrigat lekure me nxemje , me masazh
; Interieri lled
; Distronic plus ( percjellje e vetures perpara )
; Fellne r18 me goma te reja
; Posedon librin e servisit me gjitha serviset e evidentuara
; Vetura ka te paguar doganen dhe homologimin
; 208121km
Garantojme per kilometra te vetures
045332152

Shpërndaje:

Veturat e fundit