Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 547 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2020 18:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 254 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf IV

Shitet vetura urgjent

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit