Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 484 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:44:52

9,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Zafira 2.0, Diesel, 2014

- Viti i prodhimit 2014,
- 6 shpejtësi,
- Diesel,
- Navigacion,
- Senzor parkingu para dhe mbrapa,
- Komanda në timon,
- Ulëset me ngrohje,
- Goma të dimrit,
- Tempomat,
- 225.000 km,

E sapo ardhur nga Gjermania.


Shpërndaje:

Veturat e fundit