Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 1217 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2020 17:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

i shitur Audi a5

Shitet Audi a5 2.0Tdi 177ps viti 2014
Vetura esht e ardhur nga zvicrra🇨🇭Pa Dogan

Vetura esht ne gjendje te rregullt i'ruajtur
Automatik + shpejtsi n'dur
Start stop

Posedon Guma te dimrit t'reja me fellne
Dhe guma te veres t'reja me fellne

Eshtë garantuar per km ne Audi garazh 🇨🇭
Dhe per ndeshje asnjeher

Per me shumë info

+38345815081
048815081


Shpërndaje:

Veturat e fundit