Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1241 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/02/2020 19:57

6,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHITET PASAT

SHITET PASAT 2.0 ME REGJISTRRIM 12 MUAJ..RKS
MOTORRI GJENDJE TE SHKELQYER 2007 QMIMI
6.400 EURO..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit