Vetura në shitje Volkswagen Golf II

Kjo veture ka pasur 164 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 17:20

980 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1990

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1580 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Gollf 2 1.6 Turbo Gjendje ekstrem tmir

Shes gollf 2 1.6 Turbo Fabrikisht RKS i skaduar Dizell gjendje ekstrem me matorr perfekt.Trapa Osht tip top pod kosha dhe karoseri eshte perfekt pa pik korizioni,7 vite ni pronar vetura per e paren her eshte doganuar ne Kosov ne vitin 2001.Ska nevoj asni cent investim momentalisht e ka ulen dhe antifrizin te ndrruar.Vetures i punojn te gjitha Sistem (Servo)Hidraulik,Freni i dores funksional,Kasetofon tmir,Shiber Funksional dhe enterier tmir.Hiptok so denime ska perkthehet meniher per info kontakto 045892725 dhe viber +38345892725


Shpërndaje:

Veturat e fundit