Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 349 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 17:21

3,100 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra 1.7 DTI

Shitet Opel Astra 1.7 DTI (dizel). Motor japan, ne gjende shume te mire dhe shpenzime minimale.


Shpërndaje:

Veturat e fundit