Vetura në shitje Seat Exeo

Kjo veture ka pasur 4778 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:27:05

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik Dsg F1i Doganuar Homologim Viti 2011

Shitet vetura e tipit Seat Exeo 2.0 tdi (Audi A4) modeli Highline i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Vetura posedon Klimatronik,Automatik/Tiptronik Dsg,Shpejtesit ne vollan F1,Komanda ne vollan,Vollan multifunksional,Karrika me nxemje,Tempomat,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Fellne alumini 17 zoll,Kuken me vendosje me qels,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,2 Qelsa,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia,Air bag,Abs,Servo,Esp,Board kompjuter etj etj

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave VSSZZZ3RZBR020141

Vetura eshte identike me Audi A4 te gjitha pjeset i ka te Audi,motorri eshte identik me Golf 6 Audi etj

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Viti i prodhimit 06.05.2011

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit