Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 337 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2020 17:06

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 204 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet BMW 330d, Automatik

Siq e shihni ne foto vetura është për marakli. BMW posedon të gjitha opcionet:Drita Xenon-Bixenon i kthen kthesave-Robot,Drita në reza te dyerve, Senzora parkimi, Klimatronik, Tempomat, CD dhe DVD veq e veq si dhe magazin 6CD, Sistem Nevigimi (Bord Kompjuter të madhë), Komanda ne Timon - Komanda ne Menu, Ndrrusi Automatik Tiptronik Sport,Dhezje me Buton Start/Stop, Interierin ngjyr krem likur kombinim me te zezë, Fellne M-Pac 2017, Dy çelsa...etj.
Tel:044/358-062
viber:+38344358062


Shpërndaje:

Veturat e fundit