Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 561 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2020 11:23

34,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 182 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X5 xDrive 30dX Lounge Plus F15 190KW (255HP) AUTOMATIK 2015

BMW X5 xDrive 30dX Lounge Plus F15 190KW (255HP) AUTOMATIK 2015,
Start/Stop, Ngjyra shkëlqyeshëm-kaft metalike, Interiori Lekure Dakota/terra, veture me 5 dyer, 5 ulese,
Klimatronik dy zonale, Komandat ne Timon, Ndrrimin e shpejtesive ne Timon,
Uleset komplet elektrike dhe me memorje, ulset lekure Dakota/terra, bordkompjuter, tempomat,
Pasqyret elektrike me nxemje dhe palosje, Dritaret elektrike, Drita te mjegulles para-mbrapa,
Percjellje te vijave te bardha, Distanc Kontrolle, Navigacion, GPS, dritat LED para dhe mbrapa,
Dritat BI XENON Intelegjent sistem, senzora te parkingut para dhe mbrapa, 360 shkalle KAMERAT,
Radio, CD, USB, AUX, DVD, Qels Intelegjent, Dy pale Qelsa Intelegjent, Abs, Esp, Airbag, Rregullim elektrik i Timonit,
Veture e po sa ardhur nga jashte, kilometra te garantuara. VETURA POSEDON DOGANE DHE HOMOLOGIM
Per me shum informata kontakto ne 049174516.


Shpërndaje:

Veturat e fundit