Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 3446 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 17:19

5,350 EUR

(Çmimi)


5,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 240 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi AUTOMATIK Shikoje

Nese jeni Te interesuar Per nje Vetur FAmiljare Esht Kjo Lexoj Te Dhenat

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi Automatik Tiptronik

I regjistruar Deri 10 Muaj Perkthimi i Menihershum

Vetura Esht E servisuar Vetum Ne Serviset E Autorizuar si p.sh Tek Baki AutoMobile

Viti i Prodhimit 2001 Por gjendje si Nje vetur E Re
Veturen e Posedon 1 Pronar Ne Kosov Qe nga Doganimi

240Km Te Garantuar Me liber Servisi

ESht Automatiki TipTronik -Sipas Deshires Se Shoferit Mund ta Vozit Edhe Manual APo Automatik

Modeli Me i Mir Edition

`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.9Tdi ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me Shpenzime 6L 100Km


Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat e Mira
Katakteristikat:
RAdio Cd Usb
-Klim Funksionale
-Airbag
-Centrall tel 044 647 279 +38344647279
-Hidraulik
i Mirpresim Prishtin1


Shpërndaje:

Veturat e fundit