Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 652 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2020 12:35

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 002 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW golf 7

Golf 7 i vitit 2015, motorrin GTD, interier shume
Te mire, goma te reja dhe fellne extra, karrige te lekures dhe gomat e dimrit vijne extra gratis, klima, tempomat, usb, cd, radio, Bluetooth e shume
E shume opsione te tjera
Cmimi eshte me doganë te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit