Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 909 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 19:01

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 234 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X3 3.0D AUTOMATIK •X-DRIVE• PANORAMË+SENZORA PARKINGU+FARAT ME LLUPA*I ARDHUR NGA CH ~ RKS 8 MUJ

044 846 447 +Viberi *VETURA ËSHT TIP-TOP 100%*
SHES BMW X3 3.0Diesel *AUTOMATIK+TIPTRONIK* •X-Drive• ( KILOMETRA TE VETAT 234 Mij )
VETURA ESHT E SERVISUAR QDO HER ME KOHË , Tip-Top Qdo sen si ne Motorr Dhe Menjaq .

VITI I PRODHIMIT : 2006 *Modifikant*
I ARDHUR NGA ZVICRA ( CH ) NE 2017 / RIGJISTRIM FIKS 8 MUAJ ( Nemer Temin - Hipotek nuk esht )

FULL OPSIONE :

- PANORAMË FUNKSIONALE DY MYNYRA HAPET
- NAVIGACION
- KLIMA TRONIKE DY ZONALE
- XHAMAT E ZI FABRIKISHT NE LIBREZ
-SENZORA PARA-MBRAPA FUNKSIONAL
- FARAT ME LLUPA DHE ME LARJE
- PULLA NE TIMON , TEMPOMATIN NE TIMON
-SENZORA SHIU
- DSC , ESP , AIR BAGA , ABS
- FELLNE R18 ME GUMA PIRELLI ~ DIMRIT ~
-PASQYRET ELEKTRONIKE+COLOR
- RADIO ME SHANZHER 6CD , AUX , USB
( SHUM OPSIONE TJERA EKSTRA ) ...


VETURA NUK DON ASNJE INVESTIM ( Vetur Familjare ) SHUM E RUJTNE SI MRENA SI JASHT


Shpërndaje:

Veturat e fundit