Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 1449 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 19:01

11,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 320

vetura eshte ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra me dogan dhe regjistrim KS po ashtu posedon libra servisit me km te garantuara


Shpërndaje:

Veturat e fundit