Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 410 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:43:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 211 356 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA - 1.3 DIZEL / ECO FLEX / - EKSTREM E RUAJTUR - E RE E RE - 2009 👌👌

+383 045 677 226
Shitet
Opel Corsa D
1.3 Dizell Ecoflex
VETEM 1 PRONAR
Model Cosmo
Viti i prodhimit 2009
Kilometra 211.000
Radio/CD/AUX
ABS/ESP/AIRBAG/CENTRALL
Xhama te erresuar
Pasqyret me rrym/nxemje
Goma dimri te reja
ME LIBER Te SERVISIT
Ska nevoj per asnje investim
E Ardhur nga zvicrra CH
Regjistrim edhe 8 muaj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit