Vetura në shitje Toyota RAV 4

Kjo veture ka pasur 278 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2020 16:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 264 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Toyota RAV 4 shitet ose ndrrohet

Shitet toyota RAV 4
Viti i prodhimit 2001
Motorri 2.0 benzine
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per qfardolloj prove
Tel: 049 122 565
Viber : +383 49 122 565
Shitet ose ndrrohet

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit