Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 228 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 11:53

5,350 EUR

(Çmimi)


5,350 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 129 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 1.6 DIZEL RKS 129km EXCLUSIVE


CITROEN C3 1.6 DIZEL . VITI I PRODHIMIT 2008 . I ARDHUR NGA ZVICRRA RKS I DYT NE KOSOVE . REGJISTRIM DERI NE NENTOR . I RUAJTUR SHUME TE KALUARA 129km TE GARANTUARA . TE GJITHA SERVISET E KRYERA . MODEL EXCLUSIVE
POSEDON
KLIMATRONIC
SENZORA PARKINGU
SENZOR SHIU
TEMPOMAT
BORDCOMPUTER
2 QELSA
2 PALE GOMA TE VERES DHE TE DIMRIT
129.000km TE GARANTUARA!!
HARGJIME SHUME MINIMALE!
I RUAJTUR SHUME SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT
NUMRI KONTAKTUES 045 561 820 LEORAT

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit