Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 128 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2020 01:41

4,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 311 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes C220 SPORT

Në gjendjë shumë të mirë, pronar qe 7 vjet, i vetmi në Kosovë.
Për më shumë informata kontakt në viber/whatsapp → +38349539404

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit