Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 355 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:09:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 189 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 1.6 HDI Model 99G FaceLift

Peugeot 207 ✅
1.6 HDI FAP ✅
Model 99G ✅
Viti i Prodhimit 02.11.2010 ✅
FaceLift ✅
Klima AC Funksjon ✅
Xhama me Rym ✅
Pasqyret me Rym ✅
Tempomat ✅
Pulla Vollan ✅
Bordkompojuter ✅
Timon Multifunksjona ✅
Blutoth 🔊📲 ✅
Aux ✅
2 Qelsa ✅
Liber Servis ✅
5 Shpetesi + R ✅
5 Ulse ✅
5 Dyr ✅
ESP ✅
ABS ✅
Partikefilter Mos me Ndot Ajrin ✅
Gona Dimrit Mishelin ✅
I Ardhur Nga🇨🇭 ZVICRA🇨🇭✅
Me Dogan Dhe Homologim Te Paguar✅
Reghstrim 1 Vit ✅
I Regjstruar Per Her te Par Ne Kosov✅
Servis i Sapo Krym Komplet 19.02.2020✅
Gjendje Tip Top✅

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit